درباره ی ما

گروه آیتک از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه پوشاک بانوان آغاز نموده و مفتخر است که به عنوان یک برند ایرانی توانسته از طریق عاملیت های فروش طرف قرارداد خود و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود ، همواره در دسترس مشتریان عزیز خود باشد .

مجموعه ی آیتک با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در طراحی و تولید محصولات خود، همواره پاسخگوی نیازهای نسل جوان بوده است و با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، کنترل کیفیت طبق استانداردهای جهانی، سرویس دهی مناسب و شبکه عاملیت گسترده بر روابط پایدار خود با مشتریان تأکید فراوان دارد.

مجموعه ی آیتک سعی بر آن دارد تا آنچه که زیبنده مشکل پسندان و صاحبان سلیقه  است، به طراحی و تولید پوشاک بانوان با کیفیت و کمیتی رقابتی بپردازد و در راه رسیدن به آرمان اصلی خود که همواره جلب حداکثری رضایت مشتریان است، دست از تلاش برنخواهد داشت.

مجموعه ی آیتک مشتریان خود را شرکاء تجاری خود قلمداد می کند و معتقد است رکن و پایه ی وجودی آن،بر اساس اعتماد و باور مشتریانش می باشد.

ما شما را ناظر بر تولید، فروش و خدمات خود می دانیم و از اینکه در زمره هواداران این برند ایرانی هستید دستانتان را به گرمی می فشاریم.