درباره ی ما

گروه آیتک از سال 1381 فعالیت خود را در زمینه پوشاک بانوان آغاز نموده و مفتخر است که به عنوان یک برند ایرانی توانسته از طریق عاملیت های فروش طرف قرارداد خود و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، همواره در دسترس مشتریان عزیز  باشد .

مجموعه ی آیتک با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز دنیا در طراحی و تولید محصولات خود، همواره پاسخگوی نیازهای مشتریان خود بوده است و با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، کنترل کیفیت ، سرویس دهی مناسب  بر روابط پایدار خود با مشتریان تأکید فراوان دارد.

مجموعه ی آیتک سعی بر آن دارد تا آنچه که زیبنده مشکل پسندان و صاحبان سلیقه  است، به طراحی و تولید پوشاک بانوان با کیفیت و کمیتی رقابتی بپردازد و در راه رسیدن به آرمان اصلی خود که همواره جلب حداکثری رضایت مشتریان است، دست از تلاش برنخواهد داشت.

مجموعه ی آیتک مشتریان خود را شرکاء تجاری خود قلمداد می کند و معتقد است رکن و پایه ی وجودی آن،بر اساس اعتماد و باور مشتریانش می باشد.

ما شما را ناظر بر تولید، فروش و خدمات خود می دانیم و از اینکه در زمره هواداران این برند ایرانی هستید دستانتان را به گرمی می فشاریم.

مجموعه آیتک از بهترین و تخصصی ترین نیرو ها برای بخش تولید خود استفاده کرده است ، همچنین این مجموعه با بکارگیری تجهیزاتی به روز و حرفه ای در زمینه دوخت و تولید پوشاک زنانه همواره تولیدی با کیفیت مطلوب و با سلیقه مشتری را به دستان پر مهرشان برساند تا این برند ایرانی بتواند افتخاری را برای کشورش در صنعت پوشاک رقم بزند

مجموعه آیتک همیشه در نگاه مصرف کننده راستگو بوده و کاملاً به ارزش ها پایبند هست ، همچنین در قبال خود و مشتری کاملاً شفاف سخن گفته و همواره حامی مشتریانش می باشد . این مجموعه سعی بر این داشته  اصلی ترین  فاکتورهایی که مردم از آنها برای سنجش میزان اصالت یک برند استفاده می کنند مانند میزان تعهد به کیفیت ، درجهت صداقت را درمحصولاتش نمایان سازد .

مجموعه آیتک توانسته است با همکاری طراحانی هنرمند در زمینه طراحی لباس و همچنین با استفاده از تجهیزاتی مدرن و حرفه ای ،  محصولاتی را با محدوده وسیعی از طیف رنگ ها ، الگوها و سبک ها مبنی بر نگرش های اجتماعی ، فرهنگ و جامعه کشور عزیزمان تولید نماید . محصولاتی که تابع زیبایی و دل انگیزی باشند تا شایسته بانوی ایرانی باشند .